طراحی سایت با وردپرس

ساخت و مدیریت یک سایت وردپرسی به مراتب از یک سایت که بصورت اختصاصی کدنویسی می گردد راحت تر است زیرا آموزش های آن در تمامی سایت های دنیا و به زبان های مختلف وجود دارد.

می توانید به کارشناسان ما به عنوان شرکت مشاور کسب و کار اینترنتی اعتماد کنید.

پیش از مشاهده جدول هزینه حدودی سفارش سایت با وردپرس، توصیه می شود برای استفاده از قالب های آماده وردپرسی که خریداری می شود مطالب زیر مطالعه شود. درکنار همه نکات مثبتی که برای ساخت سایت با وردپرس وجود دارد، ایراداتی نیز در این قالب های آماده وجود دارد به همین دلیل توصیه می کنیم با متخصصان، مشاوران و کارشناسان این حوزه مورد اعتماد خود قبل از هر گونه اقدامی مشورت نمایید.  قیمت ارزان و راه اندازی سریع از نکات جذاب را انداری سایت با وردپرس از نگاه برخی است. اما اگر بخواهیم از دید متخصصان به قالب‌های ودرپرسی نگاه کنیم دیدمان شاید کمی عوض شود. جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس به موارد مختلفی بستگی دارد و در ادامه این متن ما جزییات جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس را به صورت کامل تر توضیح خواهیم داد. جدول قیمت طراحی 

website-design

مواردی که همیشه در نظر داریم

وب سایت داینامیک یا پویا

مشاوره و آموزش کارکرد

طراحی ظاهری اختصاصی

سئو فرندلی – دیده شدن در گوگل

طراحی واکنشگرا یا ریسپانسیو

افزایش بازدید و فروش

دیده شو، معرفی شو، برند شو

امنیت بالا و پشتیبانی

درخواست مشاوره طراحی سایت

فاکتور ها و عوامل تاثیر گذار بر جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس – قیمت سایت با وردپرس

همه ی ما در زمینه ی وب سایت معیارهای مختلفی را در نظر می گیریم و متناسب با معیارها و هدف هایمان اقدام به سفارش ساخت سایت می نماییم. بی تردید یکی از گزینه های مهم مد نظر اکثریت ما، بحث مالی طراحی یک سایت می باشد. جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس تحت تاثیر عوامل مختلفی است. در این مقاله هدف ما این است که شما را با هزینه هایی که طراحی یک سایت می تواند داشته باشد، آشنا کنیم تا راحت تر بتوانید در این زمینه برنامه ریزی و اقدام نمایید. هزینه سفارش سایت با وردپرس و سایت آماده فروشگاهی وردپرس چقدر است؟

با توجه به اینکه سیستم مدیریت محتوای وردپرس، انعطاف بالایی دارد و از نظر بهینه سازی سایت (SEO) به نحوی کد نویسی شده که نسبت به CMS های موجود بهتر عمل می کند، شما را قادر می سازد تا تقریبا هرگونه وب سایت و یا وبلاگی را توسط آن راه اندازی کنید و حتی به طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای بپردازید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با ورد پرس چگونه محاسبه می شود؟ جدول قیمت طراحی سایت ارزان

بی شک برای کسانی که درخواست سفارش ساخت سایت را دارند، هزینه ساخت سایت با ورد پرس بسیار مهم است. قیمت سفارش سایت با ورد پرس به عوامل و فاکتورهایی بستگی دارد که نشان می دهند دلایل تفاوت قیمت سفارش سایت با ورد پرس با دیگر روش های ساخت سایت در چیست. در جدول قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس و طراحی فروشگاه آنلاین، کارشناسان با توجه به امکانات درخواستی شما قیمت نهایی را محاسبه می کنند.

قیمت طراحی سایت با وردپرس
جدول قیمت طراحی سایت فروشگاهی با ورد پرس به نوع طراحی آن بستگی دارد، در واقع هرچه قابلیت های سایت بالاتر باشند هزینه طراحی آن نیز بیشتر می شود و با این حال هزینه سفارش سایت با ورد پرس معمولا از سایر فریم ورک ها و cms ها مناسب تر است.

چرا سایت وردپرس؟

زیرا وردپرس می تواند در عین سادگی، قابلیت های گسترده و بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار دهد و در عین حال هزینه ساخت و تکمیل سایت با ورد پرس نیز مناسب تر است. و همین مناسب بودن قیمت طراحی یکی از عواملی است که کاربران زیادی را ترغیب به استفاده از آن می کند. هزینه سفارش سایت با وردپرس به نسبت ارزان است.

پارامترهای تاثیر گذار بر جدول طراحی قیمت سایت ارزان با وردپرس: تعرفه طراحی سایت

 • سادگی سایت وردپرس: cms‌های پیچیده در سایت بر قیمت طراحی آن تاثیر گذار است، در واقع هرچه cms ها پیچیده تر باشند؛ هزینه های طراحی آن نیز بالاتر می‌رود. سایت آماده فروشگاهی وردپرس بنا به امکاناتی که دارد تعیین قیمت می شود.
 • افزونه ها: از دیگر فاکتور های تاثیر گذار بر هزینه سفارش سایت با وردپرس، استفاده از افزونه هاست. به این صورت که هر چه تعداد و نوع افزونه هایی که بر روی سایت وردپرس نصب می‌شوند بر جدول قیمت سفارش سایت با وردپرس تاثیر مستقیم دارد و هر چه افزونه ها کاربردی تر و مهم تر باشند، قطعا قیمت بالاتری دارند.
 • سئو: همچنین قیمت سفارش سایت با وردپرس به سازگاری با موتورهای جستجو و بهینه سازی مناسب سایت بستگی دارد. سئو SEO یا همان بهینه سازی سایت های طراحی شده در وردپرس بسیار راحت تر از سایر سایت ها صورت می گیرد. همچنین سایت های طراحی شده با وردپرس را می توان سئو داخلی و خارجی کرد و این قابلیت را دارند که به شکلی منظم محتواهای مختلف را روی آن ها قرار داد. به همین دلیل با کمترین قیمت طراحی می توان جایگاه های اول گوگل را دریافت کرد. سئو در طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای نیز اهمیت دارد. جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس به صرفه است و از بهترین انتخاب ها است.
 • دامنه های مختلف: یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه سفارش سایت با وردپرس ،هزینه های مربوط به دامنه هاست. برای انواع مختلف دامنه ها باید سالیانه هزینه هایی پرداخت شود، که قیمت سفارش سایت براساس دامنه های ملی و یا بین المللی متفاوت است و معمولا دامنه های ir  یا همان ملی هزینه های کمتری را نیاز دارند. دامنه‌ی بین المللی مانند .com است که هزینه ی قابل توجهی را شامل می شود که تقریبا حدود 20 برابر دامنه‌های ملی است. هزینه طراحی سایت با وردپرس ارزان چقدر است با کارشناسان ما مشورت نمایید.
 • خرید هاست یا میزبان وب: هاست‌ها فضاهایی هستند که اطلاعات موجود روی سایت را نگهداری می کنند. هاست ها یا میزبان وب را باید در زمان ساخت سایت از شرکت های ارائه دهنده‌ی هاست تهیه کرد.هزینه های مربوط به هاست ها ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه است که پس از پایان هر دوره احتیاج به تمدید دارد و قیمت آن بستگی به کیفیت آن دارد، هرچه کیفیت بالاتر باشد؛ قیمت آن نیز بالاتر می رود. هاست ها در دو نوع داخلی و خارجی وجود دارند که امروزه با وجود تحریم ها پیشنهاد می شود از هاست های داخلی استفاده شود. در این صورت در هنگام شکل گیری تحریم جدید، خللی در سایت ایجاد نمی شود. به همین دلیل است که در ایران در طراحی فروشگاه آنلاین ، هاست های داخلی بیشتر مورد استفاده هستند.
 • خرید قالب: خرید قالب یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر جدول قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس یا سایت آماده فروشگاهی وردپرس است. استفاده از قالب در ساخت سایت باعث می شود سایت زیبا و شیک به چشم بیاید، و هرچه هزینه‌ی بیشتری برای قالب سایت شود، ظاهر سایت شکیل‌تر است. برخی از این قالب ها سفارشی و مطابق سلیقه ی کاربر است که هزینه‌ی بسیار زیادی هم دارند مانند طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای. البته برای کاهش این قیمت می توان از قالب های رایگان که کیفیت چندان بالایی هم ندارند نیز استفاده کرد. بنابراین قیمت سفارش سایت با وردپرس ثابت نیست؛ هرچه ساخت سایت ساده تر باشد، نیاز به صرف هزینه های اضافی ندارند و کاربرانی هم که سایت های کاربردی و با هزینه های بالا را سفارش می دهند، در مدت کوتاهی می توانند با کسب و کار اینترنتی خود، این هزینه ها را تا چند برار جبران کنند. طراحی فروشگاه آنلاین و تعرفه طراحی سایت به قالب نیز بستگی دارد.

پارامترهای تاثیر گذار بر جدول طراحی قیمت سایت ارزان با وردپرس: تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت با وردپرس: همانطور که مستحضر هستید امروزه بسیاری از افراد به دنبال اطلاعاتی در رابطه با جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس و سایت آماده فروشگاهی وردپرس می باشند تا با مقرون به صرفه ترین هزینه وب سایت خود را راه اندازی نمایند و طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای خود را به انجام برسانند. اما همیشه نمی توان صرفا به هزینه ها نگاه کرد، اگر برای کار خود ارزش قائل هستید به دنبال قابلیت های بیشتر و بهتر برای وب سایت خود می باشید که تمام این موارد می تواند برای شما شامل هزینه شوند، به طور مثال وب سایتی که برای شما خدماتی همچون طراحی سایت را ارائه می دهد در صورت توافق و قرارداد، شما پلانی را از جانب آن شرکت می پذیرید که بسته به میزان نیاز و پلانی که انتخاب کردید یک رقمی را بابت حق الزحمه متحمل می شوید و باید هزینه های آن را پرداخت نمایید، لازم به ذکر است که جدول قیمت طراحی سایت فروشگاهی و طراحی فروشگاه آنلاین بسته به سیاست هر شرکتی متفاوت خواهد بود، فرضا ممکن است خدمات ارائه داده شده شرکت X کم تر و محدود تر از شرکت Y باشد به همین دلیل قیمت کم تری را بابت طراحی وب سایت دریافت می نمایند، این موضوع می تواند یکی از عوامل موثر جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس باشد، اما همیشه موضوع به آنچه که خدمت شما عرض کردیم ختم نمی شود، بلکه این امکان وجود دارد که مشتری علاوه بر درخواست و انتخاب پلن ها، قابلیت های بیشتری از وب مستر بخواهد و این موضوع یکی از دلایل نوسان جدول قیمت طراحی سایت ارزان هستند که معمولا با درخواست قابلیت بیشتر قیمت‌های آن نیز بیشتر خواهد شد، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

professional-developer-programmer-working-1

تاثیر قابلیت ها در جدول تعرفه طراحی سایت با وردپرس

همانطور که در متون بالا خدمت شما عرض کردیم عوامل موثر بر تعرفه طراحی سایت با وردپرس ، سایت آماده فروشگاهی وردپرس و طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای درخواست قابلیت مضاعف برای وب سایت نیز می باشد که می توانیم به صورت زیر به بخشی از آن ها اشاره داشته باشیم که این موارد عبارت است از:

 • اکثر شرکت ها به طور پیشفرض دامنه IR و هاست یک ساله ۱ گیگابایت را به شما پیشنهاد می دهند که به طور معمول رایگان می باشند، اما اگر درخواست دیگری داشته باشید مطمئنا برای شما هزینه های بیشتری در بر خواهد داشت، فرضا اگر دامنه ی .com یا هاست با فضای بیشتری مانند ۱۰ گیگ را از آن شرکت درخواست کنید در جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر مستقیم می گذارد. 
 • بعد از طراحی سایت مخصوصا اگر وب سایت فروشگاهی باشد و طراحی فروشگاه آنلاین باشد نیازمند ایمن نگه داشتن اطلاعات سایت هستید که با خرید SSL این موضوع نیز تحقق می یابد، که بسته به نوع رمزنگاری قیمت آن متفاوت خواهد بود.
 • درخواست قابلیت بیشتر یک وبسایت یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس می‌باشد ، به عنوان مثال زمانی که شما یک پلانی مانند پایه یا حرفه ای جهت طراحی سایت انتخاب کرده باشید، زمانی که امکانات بیشتری نسبت به آن پلان درخواست کنید به ازای هر قابلیت هزینه‌ی جداگانه ای علاوه بر توافق اولیه متحمل می شوید. جدول قیمت طراحی سایت
  برخی از درخواست های احتمالی نیازمند برنامه نویسی اختصاصی php می باشند که قاعدتا بسته به پیچیدگی هزینه ی آن متغیر خواهد بود.
 • استاتیک یا داینامیک بودن سایت می تواند یکی دیگر از عوامل موثر بر جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس باشد.
 • گرافیک های به کار رفته در سایت نقش به سزایی در قیمت دارند و اگر سطح گرافیکی یک سایت پایین یا بالا باشد به ترتیب هزینه های کم و بیشتری متحمل خواهید شد.

تاثیر افزایش قابلیت سایت بر روی جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس

با توجه به موارد گفته شده‌ی بالا متوجه شدیم عواملی که تاثیر مستقیم بر روی هزینه های احتمالی قیمت سفارش طراحی سایت آماده فروشگاهی وردپرس می گذارند چه چیزهایی هستند، به همین دلیل زمانی که می خواهیم از یک شرکت درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای را داشته باشیم تمام این نکات را مد لحاظ قرار داده که دقیقا چه چیزی از یک سایت می خواهیم، آیا صرفا وجود یک وب سایت در سطح اینترنت و طراحی فروشگاه آنلاین است؟ یا اینکه بخواهیم با رقبای خود که از طریق سایت به کسب و کار پرداخته و سود کلانی از این طریق به دست آورده اند به رقابت بپردازید؟ مطمئنا با دانش، پیگیری و جدیت در این کار می توانید به سادگی در سطح اینترنت برای خود کسب درآمد داشته باشید. تنها با پشتکار و صبر می توانید به این امر مهم دست پیدا کنید، بنابراین آموختیم هر ارزانی و گرانی بی دلیل نیست و می توان با هزینه‌ی معقول نه صرفا ارزان به بهترین خدمات دست پیدا کرد. افزایش قابلیت‌های سایت به طور طبیعی بر جدول قیمت طراحی سایت ارزان و تعرفه طراحی سایت اثر می گذارد. قیمت سفارش طراحی سایت از عوامل زیادی تاثیر می پذیرد.

انتخاب وردپرس برای طراحی وب سایت،جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس

از دید کاربران، پایین بودن جدول قیمت طراحی سایت فروشگاهی یا سایت آماده فروشگاهی وردپرس و همچنین امکان راه اندازی در طی چند ساعت، از ویژگی های بارز آن است. برای توسعه‌ی وب سایت به وسیله ی وردپرس با توجه به امکاناتی که سایت دارد، هزینه ها می تواند کاملا متفاوت باشد. هزینه‌ی طراحی سایت ها هیچ وقت یکسان نیست و عوامل مختلفی در جدول قیمت طراحی سایت فروشگاهی، طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و تعرفه طراحی سایت تاثیر می گذارند چون کار توسعه سایت کار کیفی می باشد. این نکته را نیز باید متذکر شویم که قیمت بالای طراحی یک سایت به معنای این نیست که حاصل کار، یک سایت حرفه ای و ویژه خواهد بود. البته باید توجه داشته باشید که چون در این زمینه از دانش طراحان حرفه ای و برنامه نویسان باتجربه استفاده می‌شود و آخرین تکنولوژی های دنیا به کار گرفته می شوند پس قطعا طراحی سایت حرفه ای برای طراحی فروشگاه آنلاین هزینه ی ارزانی هم نخواهد داشت.

حدودا یک چهارم و حتی بیشتر مهم ترین سایت های اینترنتی از وردپرس استفاده می کنند. قدرت و محبوبیت آن مثال زدنی است چرا که کار با وردپرس حتی برای کاربرانی که با سیستم های مدیریت محتوا کار نکرده‌اند و آشنایی اندکی با آن دارند، راحت است. گاها برای شروع نیاز به لوگو و موارد گرافیکی هم دارید.

فاکتورها و عوامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی سایت با وردپرس: تعرفه طراحی سایت

شما در دنیای اینترنت ممکن است با هزاران طراح سایت مواجه شوید که هر کدام بنا به معیارهای خود قیمتی برای سایت آماده فروشگاهی وردپرس را به شما پیشنهاد دهند. در این مواقع سوالی که برای خیلی ها پیش می آید این است که کدام جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس واقعی تر و معقول تر است و برای طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای مناسب تر می باشد؟ در این قسمت برخی از عوامل تاثیرگذار بر جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس و طراحی فروشگاه آنلاین را ذکر خواهیم کرد.

 • نوع سایت وردپرس: نوع سایت که می تواند سایت آماده فروشگاهی وردپرس و یا یک سایت خبری یا شرکتی و همچنین سایت شخصی باشد و ابزارهایی که برای طراحی سایت از آنها کمک گرفته می شود و همین طور استراتژی و قابلیت هایی که دارند، در جدول تعرفه طراحی سایت  تأثیر می گذارد. این امر بدیهی است که امکانات یک سایت فروشگاهی با سایت شخصی تفاوت های فاحشی دارد و قطعا قیمت طراحی سایت با وردپرس در آن ها متفاوت خواهد بود. همچنین تعرفه های وب سایت هایی که برای شرکت مهیا می شوند، کمتر از وب سایت های فروشگاهی است. چون قابلیت های وب سایت های شرکت ها بعضا کمتر از وب سایت های فروشگاهی هستند.
 • امکانات و قابلیت های سایت وردپرس: امکاناتی که در وب سایت ها قرار داده می شوند، هر کدام دارای هزینه‌ی خاص خود است که شما برای برآورد هزینه و تعیین قیمت طراحی سایت با وردپرس باید استعلام بگیرید. 
  قالب به کار رفته برای یک سایت، بسته به سفارش مشتری می‌تواند توسعه داده شود و یا می توان از قالب هایی که به صورت آماده وجود دارند، بهره گرفت که این نیز در تعرفه طراحی سایت وردپرس تأثیرگذار است. طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای نیز امکانات خاص خود را نیاز دارد. در مواردی که قالب سایت به صورت اختصاصی طراحی می شود، شما با کمک طراح متخصص، طرحی را انتخاب می کنید و تغییراتی در آن به وجود می آورید. در مرحله ی بعد این طرح باید توسط یک برنامه نویس با استفاده از زبان ها و کدها پیاده سازی شود که مسلما این گونه سفارشات به مراتب پر هزینه تر است و زمان زیادی نیز می طلبد. در واقع انرژی و دانشی که در طراحی و کد‌نویسی به کار گرفته می شود، بر جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس ، طراحی فروشگاه آنلاین و تعرفه طراحی سایت تاثیر خواهد گذاشت. در مقابل وب سایتی که آماده می شود، چنانچه با در نظر گرفتن همه جوامع و اصول طراحی شده باشد، این اختلاف قیمت را جبران خواهد کرد.
 • قالب سایت وردپرس، میزان تغییرات و امکانات ویژه خاص، کدنویسی، تیم برنامه نویسی: برخی کاربران نیز برای توسعه وب سایت قالب های آماده یا یک قالب شناخته شده را ترجیح می دهند. در این موارد باید در انتخاب بسیار دقت کنید. مثلا توجه کنید قالبی که انتخاب می کنید، از لحاظ سئو مناسب باشد و همچنین مشکلاتی به لحاظ امنیتی نداشته باشد. سایت طراحی شده باید منعطف بوده و قابلیت توسعه نیز داشته باشد.
  • امکان امنیت بالا در وب سایت ها رابطه مستقیمی با قیمت و تعرفه ی طراحی سایت با وردپرس دارد چرا که این ویژگی معمولا توسط تیم حرفه ای انجام می گیرد که خواهان دستمزد بالایی هستند.
  • اگر درخواست یک سایت چند زبانه دارید باید بدانید که این نیز عاملی برای افزایش در جدول قیمت طراحی سایت با وردپرس است زیرا این گونه سایت ها نیاز به ایجاد صفحه های تازه و متفاوتی دارند.
  • بارگذاری قالب وردپرس در هاست و دامنه و تنظیم کردن آن از جمله هزینه های جانبی طراحی وب سایت می باشد.
  • برخی از کاربران ممکن است کار تولید محتوا و گذاشتن پست در سایت را نیز به طراحان بسپارند. که باید هزینه ی آن را به این قیمت بیافزایید.

 

انتخاب طراح مطمئن نیز در قیمت سفارش سایت با وردپرس و سایت آماده فروشگاهی وردپرس تأثیرگذار است؛ چرا که ممکن است در مواقعی مشتری به خاطر هزینه ی پایین، کار را به طراحی بسپارد ولی بعدها با مشکلات عدم پشتیبانی و یا هزینه ی سنگین پشتیبانی مواجه شود. پس بهتر است فریب هزینه های ارزان شگفت انگیز تعرفه طراحی سایت را نخورید و با انتخاب طراح متخصص در این زمینه برای طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و پرداخت هزینه‌ی معقول طراحی فروشگاه آنلاین خود را طراحی نمایید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

question