سوالات متداول

سوالات عمومی

اولین قدم در طراحی سایت تحلیل نیاز های مشتریان می باشد که مهم ترین بخش پروژه به حساب می آید که پس از به نتیجه رسیدن و عملی بودن پروژه قرارداد بر اساس زمان بندی و نیازسنجی منعقد می گردد. پس از قرار داد پروژه وارد مرحله پیاده سازی می گردد. این پروسه پس از پیاده سازی وارد دیباگ گردیده و پس از به نتیجه رسیدن تحلیل و نیاز های پروژه سایت آماده تحویل و آموزش می گردد.

برآورد هزینه طراحی سایت یه پروسه کاملا سفارشی و متناسب با هر سفارش می باشد و نیازمند این می باشد که تیم ما بخش های مختلف پروژه را تحلیل و سپس برآورد هزینه و زمان درستی را ارائه دهیم.

این مورد متناسب با نیاز های شما در پروژه می باشد. اگر در سایت پیچیدگی دارید و قصد دارید بخش مختلف سایت ویژگی های اختصاصی داشته باشد کد نویسی اختصاصی مناسب شما می باشد که البته در این مورد راهنمایی های لازم توسط مشاوران به شما داده خواهد شد.

سوالات خود را مطرح کنید.
نام(Required)
سوالات رایج

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط تیم دکان وردپرس کاملا واکنش گرا می باشند.

بله، تمامی وب سایت‌هایی که توسط تیم ما طراحی می‌شوند از اصول سئو و بهینه سازی سایت پیروی می‌کنند

پشتیبانی در دکان وردپرس بسته به پروژه می باشد و تا مدت زمان مشخص شده در قرار داد پشتیبانی فنی به صورت رایگان انجام می شود.

زمان طراحی یک وب سایت را نیازها و خواسته های شما تعیین می‌کند و بعد از گفتگو مشاوران ما با شما این زمان برآورد شده و به شما اطلاع داده می شود.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

question