تماس با ما

از طریق فرم پایین و یا شماره زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

  تماس با فروشگاه دکان وردپرس  

  دکان وردپرس

   

  فروشگاه اینترنتی دکان وردپرس در سال 1397 با هدف ایجاد یک مرجع آموزش وردپرس فارسی رایگان آغاز به کار نمود. ارائه جدیدترین آموزش ها، قالب های وردپرس، افزونه های وردپرس حرفه ای و رایگان تمرکز اصلی ما می باشد.

  آموزش ساخت سایت وردپرسی، سئو وردپرس و امنیت وردپرس با جدیدترین روش های موجود نیز مورد توجه ما خواهد بود. مطالب آموزشی با هدف ایجاد کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ از دیگر اهداف ما در دکان وردپرس است.

  در فروشگاه اینترنتی دکان وردپرس تولید محتوا و بازاریابی محتوا جهت رساندن سایت به رتبه یک گوگل و فروش بالا در بازار کسب و کار آنلاین با آموزش های رایگان وردپرس گامی بلند جهت ورود به دنیای فروش آنلاین محصولات فیزیکی و دانلودی شما خواهد بود. امیدواریم لحظات پرباری را در مرجع آموزش دکان وردپرس داشته باشید.

  در این راه طولانی پیش رو ما نیاز داریم تا شما دوستان همراه همیگی ما باشید و با نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در پیشبرد این هدف برزگ یاری کنید.

  برای ارسال نطرات و پیشنهادات خود به وب سایت دکان وردپرس می توانید از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید و مطمئن باشید که از تمامی موارد دکز شده توسط شما در پیشبرد اهدافمان استفاده خواهیم کرد.

  از دوستانی هم که علاقه به همکاری و پیوستن به تیم این وب سایت را دارند نیز دغوت میکنیم حتما با ما در تماس باشند و ما از این روحیه همکاری به شدت استقبال خواهیم کرد. در پایان باید این نکته بسیار مهم را بازگو کنیم که:
  برای دریافت پشتیبانی محصولات، درخواست نصب قالب یا افزونه، گزارش باگ و مشکل در نصب و راه اندازی و سایر موارد مرتبط با محصولات صرفا می‌بایست از بخش تیکت پشتیبانی کمک بگیرید تا در کمترین زمان ممکن ما بتوانبم مشکلات و موارد بوجود آمده را برطرف کنیم.
  با آرزوی موفقیت برای همگی شما. تیم وب سایت دکان وردپرس.