درباره ما

در معرفی فروشگاه دکان وردپرس باید بگوییم که در اوایل سال ۹8 اولین تولد خود را جشن گرفت و فعالیت این فروشگاه به طور رسمی و در راستای هدف های مشخص شده آغاز شد. دکان وردپرس دور از شعار ” بهترین مرجع خدمات وردپرسی ” به صورت حرفه ای آموزش ها و خدماتی را مبری از تجازی سازی و بدون هیچ چشم داشتی برای کاربران خود برنامه ریزی کرده و جزو مهمترین هدف های این مجموعه می باشد. تا با دیگر سایت های رقیب تفاوت اساسی داشته داشته باشیم که حتی به چشم دیدنی باشد.

 

لیکن چنین متمایز بودنی نیاز به حضور گرم کاربران عزیز که نقش مهمی را برای یاری رسانی و دلگرمی به این مجموعه می باشند دارد.

 

امروزه در دنیای وب , سایت های زیادی در زمینه های مختلف خدمات تحت وب اراده می دهند , اگر شما هم یک وبمستر یا فردی که قصد پیاده سازی یک وب سایت اینترنتی را دارد هستید , بی شک سختی ها و پیچیدگی های راه اندازی یک کار تمیز و اصولی را می دانید.

 

فروشگاه دکان وردپرس نیز همچون شما و بسیاری از افرادی که در این مسیر گام برداشته اند , موضوع چالش , پیچیدگی و سختی این کار را به خوبی درک کرده ایم و با تجربه چند ساله خود کاری پر دغدغه , زمان بر و جتی گاهی گیج کننده به بهترین شکل ممکن قصد داریم در سایت دکان وردپرس ارائه کنیم تا شما عزیزان بتوانید به راحتی بهترین انتخاب و تصمیم را بگیرید.

 

ما در سیاست کاری خود ارائه خدمات با کیفیت با کمترین هزینه را برای متمایز بودن برگزیدیم. و همچنین طیف فعالیت خود را بر پایه اصول ۵ گانه مشتری مداری, کیفیت محصولات, احترام, کسب رضایت مشتری و افزایش دانش وبسمتران عزیز گسترش می دهیم.